Makaleler

Müşteri firmaların talepleri doğrultusunda, kurulu sistemlerin, maliyet ve verimlilik esasına göre iyileştirilmesi, yatırım kararlarında daha uygun çözümlerin aranması amaçlanmıştır.

devamı

Duyurular
fuar

fuar

fuar fuar
Hakkımızda
1

Modsim; 2005 yılında, özel ve kamu kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu karar destek sistemlerinden, modelleme ve simülasyon üzerine hizmet veren bir mühendislik firması olarak kurulmuştur.

Modelleme simülasyon projeleri ile birlikte zamanla oluşan ergonomi tecrübesi, mevcut projelendirme ve tasarım yetenekleri ile birleştirilerek, esas hizmet konusu olarak Ergonomik Taşıma Teknolojileri ve Manipülatör Sistemleri belirlenmiştir.

Ergonomik Taşıma Teknolojileri ve Manipülatör Sistemleri üzerine, müşteri ihtiyaçlarına göre gerçekleştirilen projelerde; güçlü mühendislik ve tasarım yeteneğimiz, Gorbel, Strödter, Vaculex ve Torros gibi alanında sözsahibi ve yenilikçi firmaların ürünleri ile desteklenmiştir.

Modsim; tüm anahtar teslim projelerde performans garantisi verir, kullanılan tüm ürünlerin servis ve bakım hizmetlerini bünyesinde gerçekleştirir.

2

Misyonumuz : Müşteri firmaların karşılaştıkları her türlü kaldırma ve taşıma sorununa, güçlü mühendislik alt yapımızla çözümler geliştirmek ve ergonomi, modelleme, otomasyon ve simülasyon alanlarındaki uzmanlığımızı firmaların hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz : Çıktıkları uzun yolda, firmalara; çözüm aradıkları sorunlarını paylaşabildikleri, her an ulaşabildikleri ve uzun süreli, güvenilir ve sıcak ilişki kurabildikleri partner olabilmektir.

3


Modsim belirlediği ilkeleri tüm hizmetlerine yansıtır;

  • Mükemmellik : En ince ayrıntısına kadar düşünüp, uzun süreli, sorunsuz çözümler geliştiriyoruz.
  • Gelişim : Müşterilerden gelen geri bildirimleri, daha iyiye, daha mükemmele götürmek adına yaptığımız araştırmalarla birleştirerek; bilgi birikimimizi sürekli artırmaya çalışıyoruz.
  • Süreklilik : Müşterilerle ilişkileri, karşılıklı güven ve samimiyete dayanan bir şekilde devamlı kılmaya çalışıyoruz.
  • Dinamiklik : Çözüm odaklı bir anlayışla, sorunlara hızlı fakat müşteri şartlarına ve ortamlarına uygun çözümler geliştiriyoruz.
  • Gerçekçilik : Müşteriye, uzun vadeli ve kalıcı olmayan hiç bir çözüm için taahhütte bulunmuyor, en doğru çözümü bulmaya çalışıyoruz.